Uniwersytet Gdański dla WOŚP

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 19 Styczeń, 2023 - 10:41

Rano kawa z psychologiem, popołudniem obiad z Rektorem Uniwersytetu Gdańskiego, a wieczorem koncert Adele Songbook Studia Wokalnego UG. Zobacz, co jeszcze wystawiła społeczność akademicka naszej uczelni na aukcje 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

UG gra dla WOŚP. Licytacje na 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Noc Biologów 2023

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 2 Styczeń, 2023 - 13:28

Serdecznie zapraszamy w piątek, 13 stycznia 2023 roku do spędzenia z biologami zimowego wieczoru. Studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Biologii UG oraz pracownicy Gdańskiego ZOO i Akwarium Gdyńskiego MIR – PIB przygotowali dla Państwa 60 tematów z dziedziny biologii, które zaprezentują na 76 imprezach stacjonarnych oraz siedmiu online. W tym roku po raz pierwszy do „naszej” Nocy włączyli się studenci Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, a dokładniej z Pracowni Designu Eksperymentalnego gdzie testowane są granice wyobraźni na styku sztuki i nauki.

Spotkanie Świąteczne na Wydziale Biologii

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 22 Grudzień, 2022 - 18:35

Po długim czasie pandemii na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego powróciliśmy do tradycji wspólnych Spotkań Bożonarodzeniowych.

Spotkanie uświetnił wykład Pana Prof. Lecha Stempniewicza, pt. „Niedźwiedź polarny. Historia naturalna”. Nie zabrakło życzeń, świątecznych niespodzianek, słodkiego poczęstunku i kolęd.

Więcej zdjęć w Naszej Galerii

Wizyta studyjna NCN

Ostatnia modyfikacja: środa, 19 Październik, 2022 - 15:12

Z przyjemnością informujemy, że 7 października br. na Wydziale Biologii UG gościliśmy przedstawicieli Narodowego Centrum Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Research Council of Norway, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Panią Weronikę Haustein - Konsul Honorową Królestwa Norwegii.

Zbiórka śpiworów dla polskiej diaspory w Mikołajowie

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 10 Październik, 2022 - 11:22

Zapraszamy do włączenia się do organizowanej przez organizację Studenci dla Ukrainy, przy współpracy z Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej akcji zbiórki śpiworów.  Zebrane śpiwory zostaną przesłane dla Polaków mieszkających w Mikołajowie. Śpiwory nie muszą być nowe, prosimy tylko o to, by były wyprane - w stanie takim, jakiego sami byśmy oczekiwali.