Zaproszenie na wykład - "Kopalne muchówki z rodziny Chironomidae i plemienia Tanytarsini w żywicach eoceńskich"

Wydział II Nauk Biologicznych i Medycznych Gdańskiego Towarzystwa Naukowego zaprasza na wykład dr Marty Zakrzewskiej z Katedry Zoologii Bezkręgowców i Parazytologii Wydziału Biologii UG, laureatki nagrody naukowej Gdańskiego Towarzystwa Naukowego dla młodych pracowników nauki, pt.:

"KOPALNE MUCHÓWKI Z RODZINY CHIRONOMIDAE I PLEMIENIA TANYTARSINI W ŻYWICACH EOCEŃSKICH"

Wykład odbędzie się w dniu 14 grudnia 2018 r. (piątek) o godz. 15:00 w sali C110
na parterze budynku Wydziału Biologii UG na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku przy ul. Wita Stwosza 59.

Przewodnicząca Wydziału II GTN
dr hab. Mirosława Cichorek, prof. nadzw.

Sekretarz Wydziału II GTN
dr hab. Krzysztof Rębała

Data publikacji: wtorek, 4. Grudzień 2018 - 18:09; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 4. Grudzień 2018 - 18:09; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz