Migrant Birds as Indicators of Climate Change" – warsztaty i konferencja Stacji Badania Wędrówek Ptaków | Wydział Biologii

13-16 grudnia 2018 w Sobieszewie odbyły się międzynarodowe warsztaty i konferencja poświęcone ptakom jako bio-indykatorom zmian klimatu, zorganizowane przez Stację Badania Wędrówek Ptaków naszego Wydziału. W spotkaniu uczestniczyło około 65 osób z Polski i zagranicy, w tym z RPA. Warsztaty poświęcone metodom badania wędrownych ptaków, prowadzone przez zagranicznych wykładowców cieszyły się szczególnym zainteresowaniem. Spotkanie było częścią projektu kierowanego przez dr hab. Magdalenę Remisiewicz „Building an Early Warning System for Biodiversity in the Face of Climate Change”, finansowanego przez NCBiR (Polska) i NRF (RPA) w ramach programu „Współpraca Polska-RPA”.

Więcej informacji: http://www.sbwp.ug.edu.pl/projekt-pl-rpa/

warsztaty i konferencja Stacji Badania Wędrówek Ptakówwarsztaty i konferencja Stacji Badania Wędrówek Ptakówwarsztaty i konferencja Stacji Badania Wędrówek Ptaków
środa, 19 grudnia 2018 roku, 7:12