Rekrutacja na wyjazdy na studia za granicą w ramach Programu ERASMUS+ Ww roku akademickim 2018/2019

Wyjazd na studia za granicę w ramach programu Erasmus+ będzie możliwy po pozytywnym wyniku uzyskanym przez studenta w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się dnia 9 marca 2018 r. o godz. 11:30 w pokoju nr C/204 (dziekanat Wydział Biologii).

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 8 marca 2018 r. w dziekanacie Wydziału Biologii UG u Pani Anity Hetmańskiej (pokój C/204). Kandydaci zobowiązani są terminowo dostarczyć następujące dokumenty aplikacyjne:

·         formularz zgłoszeniowy,

·         załączniki (wymienione w formularzu zgłoszeniowym).

Student może wybrać trzy potencjalne miejsca wyjazdu (uczelnie partnerskie) spośród wszystkich z którymi Wydział Biologii ma podpisane aktualne umowy w ramach Programu Erasmus+. Przed rozmową kwalifikacyjną, student winien zapoznać się z ofertą programową/dydaktyczną uczelni zagranicznych zaproponowanych w formularzu zgłoszeniowym.

Wyniki rozmów kwalifikacyjnych będą dostępne w dziekanacie u Pani Anity Hetmańskiej (pokój C/204)  w dniu 12 marca 2018 r.

Data publikacji: piątek, 23. luty 2018 - 14:38; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 23. luty 2018 - 14:38; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz