Budżet Akademicki 2022 - głosuj na nasz projekt

Miło nam poinformować, że od 17.10 do 24.10.2022 można oddać głos na zgłoszony przez nas do Budżetu Akademickiego projekt "Poznajmy się! - ścieżka dendrologiczna na kampusie UG" (numer 9). Realizacja projektu zakłada wytyczenie trasy z 22 przystankami - gatunkami drzew, oznakowanie przystanków przy pomocy estetycznych tablic gatunkowych, opracowanie internetowej bazy wiedzy zawierającej treści o biologii i ekologii poszczególnych gatunków, ale także ciekawostki i wiadomości z ogólnie pojętej dendrologii. Ścieżka dendrologiczna może wzbogacić zajęcia ze studentami oraz uczniami szkół, ale będzie także dostępna dla wszystkich osób odwiedzających nasz kampus. Zachęcamy do głosowania!

Data publikacji: poniedziałek, 17. Październik 2022 - 10:22; osoba wprowadzająca: Agnieszka Sadowska Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Styczeń 2023 - 08:54; osoba wprowadzająca: Agnieszka Sadowska