Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Pracowni Molekularnych i Komórkowych Podstaw Strategii Nutraceutycznych Katedry Biologii i Genetyki Medycznej

Data publikacji
2024-02-02

Dziekan Wydziału Biologii, z upoważnienia Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Pracowni Molekularnych i Komórkowych Podstaw Strategii Nutraceutycznych w Katedrze Biologii i Genetyki Medycznej Wydziału Biologii.

Więcej informacji w pliku PDF.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem: 3 marca 2024 roku.

Termin rozstrzygnięcia: w ciągu jednego miesiąca od zakończenia składania ofert.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 2 luty, 2024 - 08:23; osoba wprowadzająca: Joanna Pernaczyńska Ostatnia zmiana: piątek, 2 luty, 2024 - 08:26; osoba wprowadzająca: Joanna Pernaczyńska