„Kurs” Dziekanat WB – publikowanie ogłoszeń dla studentów i komunikacja z Prodziekanem i pracownikami dziekanatu

Data publikacji
2020-06-04

Informujemy o możliwości zapisania się na „kurs” Dziekanat WB umieszczonym na Portalu Edukacyjnym UG.  „Kurs” Dziekanat WB to platforma komunikacji pomiędzy studentami kierunku biologia medyczna i pracownikiem obsługującym kierunek oraz Panem Prodziekanem (fora dyskusyjne przeznaczone dla poszczególnych roczników) oraz miejsce, w którym umieszczane są komunikaty dla studentów.

 

Dane do zapisania się na Dziekanat WB

Po wejściu na stronę https://pe.ug.edu.pl/ i zalogowaniu się należy wybrać wyszukać na liście kurs o nazwie  Dziekanat WB. 

Po kliknięciu na "zapisz na kurs" system poprosi o klucz, który każdy student otrzymał w mailu (w razie pytań proszę o kontakt na anna.kot@ug.edu.pl).

 

Jak zapisać się na forum danego kierunku i rocznika

Jeżeli nie chcą się Państwo logować na portal edukacyjny UG, aby sprawdzić ogłoszenia a wolicie otrzymywać je na maila należy zapisać się na forum. Aby to zrobić należy po kliknięciu na dane forum kliknąć w menu Administracja (po prawej stronie) --> zapisz się na to forum.

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 4 Czerwiec, 2020 - 09:05; osoba wprowadzająca: Anna Kot Ostatnia zmiana: czwartek, 11 Sierpień, 2022 - 11:54; osoba wprowadzająca: Anna Kot