Nominacja do międzynarodowej Nagrody „Future Science Future Star” dla Pani Dr Karoliny Pierzynowskiej

Z przyjemnością informujemy, że Pani dr Karolina Pierzynowska z Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii UG znalazła się wśród finalistów, rekomendowanych do prestiżowej międzynarodowej nagrody – „Future Science Future Star Award”.

Międzynarodowy Konkurs na nagrodę „Future Science Future Star”, organizowany przez wydawnictwo „Future Science” i czasopismo BioTechniques, dedykowany jest osobom znajdującym się na początku swojej kariery naukowej (maksymalnie 5 lat po uzyskaniu stopnia doktora). Nagroda ma na celu wyróżnienie wybitnych naukowców zajmujących się naukami przyrodniczymi, których praca może w znaczącym stopniu wpłynąć na ludzkie zdrowie, i którzy wykazali szybki start i intensywny rozwój w swojej karierze naukowej, cechując się jednocześnie ogromną pasją do prowadzonych przez siebie badań.

Kandydaci nominowani są przez Komisję złożoną z doświadczonych naukowców z całego świata. W bieżącej edycji w skład Jury weszli: Ian A Blair (University of Pennsylvania (USA)), Ananda Bandyopadhyay (Bill & Melinda Gates Foundation (WA, USA)), Andy Tay Kah Ping (National University of Singapore) i Catherine Martel (Université de Montréal, Canada) (https://www.biotechniques.com/general-interest/meet-the-judges-of-the-2021-future-science-future-star-award/).Komisja wybrała następnie 4 finalistów konkursu. W edycji 2021 są to kandydaci z Włoch, Pakistanu, Kamerun oraz Polski.

Ostatni etap i tym samym wyłonienie zwycięzcy odbywa się na zasadzie plebiscytu publiczności.

Pod linkiem:https://www.biotechniques.com/careers-advice/future-science-future-star-award-2021-place-your-vote/ można zapoznać się z wywiadami z kandydatami oraz oddać swój głos.

 

Serdecznie gratulujemy Pani dr Karolinie Pierzynowskiej i zachęcamy do głosowania.

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 27. Sierpień 2021 - 12:04; osoba wprowadzająca: Paulina Miłkowska Ostatnia zmiana: wtorek, 28. Wrzesień 2021 - 11:33; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz