Wyniki konkursu na stanowisko student-stypendysta w projekcie Narodowego Centrum Nauki (NCN) „SONATA 15”

Konkurs na dwa stanowiska studenta-stypendysty w projekcie NCN SONATA 15 pt.:

“Poziom infekcji bakteriami endosymbiotycznymi oraz ich wpływ na poziom zmienności genetycznej i profile kompleksów mikrobiota modelowego pluskwiaka słodkowodnego Aphelocheirus aestivalis (Insecta: Heteroptera)”, którego kierownikiem jest dr Agnieszka Kaczmarczyk-Ziemba, został rozstrzygnięty.

Komisja rekrutacyjna w oparciu o ocenę dorobku Kandydatów oraz wynik przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych przyznała stanowiska Pani Julii Chylińskiej i Pani Adriannie Momotko.

Protokół z prac Komisji dostępny jest u kierownika projektu. W załączniku ogłoszenie wyników podpisane przez członków Komisji Rekturacyjnej.

Załącznik Rozmiar
wyniki_konkursu_kaczmarczyk-ziemba.pdf 666.19 KB

Data publikacji: wtorek, 2. Listopad 2021 - 08:22; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 2. Listopad 2021 - 08:22; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz