Uhonorowane Medalami Uniwersytetu Gdańskiego

W uznaniu i wdzięczności za szczególne zaangażowanie w opracowanie nowych koncepcji dydaktycznych, zgodnych z Krajowymi Ramami Kwalifikacji, JM Rektor UG prof. dr hab. Bernard Lammek wręczył Medale UG przedstawicielom polskich środowisk akademickich. Uroczystość odbyła się w dniu 12 czerwca w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym UG Pałac w Leźnie.
Miło nam poinformować, że w gronie osób wyróżnionych znalazły się Pani dr Beata Michno, Prodziekan Wydziału Biologii UG ds Studiów I Stopnia oraz Pani dr Ryta Suska-Wróbel, Kierownik Pracowni Dydaktyki Biologii.
Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: sobota, 8. Marzec 2014 - 20:39; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski