Pierwsza Wigilia w nowym budynku Wydziału Biologii

Na 14 grudnia wszyscy pracownicy i studenci Wydziału Biologii zostali zaproszeni przez Mikołaja-Dziekana na pierwsze wspólne spotkanie świąteczne. Spotkanie uświetnili swoją obecnością JM Rektor UG, prof. dr hab. Bernard Lammek, oraz Pan Prorektor ds. Studenckich, prof. UG, dr hab. Józef Arno Włodarski. W radosnej atmosferze malowaliśmy bombki, przekazywaliśmy Mikołajowi nasze życzenia oraz raczyliśmy się świątecznymi smakołykami.

Wigilia 2012
fot. Piotr Rutkowski

Więcej zdjęć w Galerii

Osoby zainteresowane otrzymaniem kompletu zdjęć proszone są o kontakt z dr Krystyną Burkiewicz.

Data publikacji: sobota, 8. Marzec 2014 - 23:59; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski