43. rocznica powołania Uniwersytetu Gdańskego

W dniu 20 marca społeczność akademicka Uniwersytetu Gdańskiego obchodziła jubileusz powołania Uczelni. Uroczystość, poprowadzona przez JM Rektora UG prof. Bernarda Lammka, odbyła się w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym Wydziału Zarządzania UG w Sopocie. W czasie święta zostały wręczone Nagrody Nauczyciela Roku, Medale Uniwersytetu Gdańskiego oraz odznaczenia państwowe. Miło nam poinformować, że wśród uhonorowanych znaleźli się pracownicy naszego Wydziału:
Wyróżnienie w Konkursie Nauczyciela Roku - Pani dr Elżbieta Kaczorowska
Złoty Krzyż Zasługi - Pan prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn
Srebrny Medal za Długoletnią Służbę - Pani dr hab. Joanna Izdebska, Pani Aleksandra Kochanowska
Brązowy Medal za Długoletnią Służbę - Pani dr Sylwia Barańska, Pani dr Dorota Kuczyńska-Wiśnik
Medal Komisji Edukacji Narodowej - Pani dr Sławomira Fryderyk, Pani prof. UG dr hab. Anna Herman-Antosiewicz, Pani prof. UG dr hab. Joanna Jakóbkiewicz-Banecka, Pani prof. UG dr hab. Sabina Kędzierska-Mieszkowska, Pani prof. UG dr hab. Ewa Laskowska, Pani prof. UG dr hab. Joanna Skórko-Glonek, Pani prof. UG dr hab. Agnieszka Szalewska-Palasz.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: niedziela, 9. Marzec 2014 - 19:08; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski