Sportowy sukces naszej studentki!

Milo nam poinformować, że w Mistrzostwach Polski w biegu na orientację, które odbyły się w dniach 8-9 czerwca w Zamościu, duży sukces odniosła studentka pierwszego roku biologii na naszym wydziale Daria Lajn, zdobywając trzy srebrne medale w kategoriach: bieg sprinterski, bieg średniodystansowy i bieg sztafetowy.
Wcześniej, podczas zawodów w Pucharze Polsko-Czeskim Daria zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata w biegu na orientację, które odbędą się w pierwszej połowie lipca w Fińskim Vuokatti, zdobywając maksymalną liczbę punktów na wszystkich dystansach, w których startowała. Będą to Jej czwarte mistrzostwa świata.
Serdecznie gratulujemy!

Daria Lajn
www.worldofo.com

Data publikacji: niedziela, 9. Marzec 2014 - 23:03; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski