Ferie z Jantarem

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego JANTAR zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-10 lat na „Ferie z Jantarem” – zimowe warsztaty taneczne.

Terminy: 23-27.01.2017 r. (drugi tydzień ferii szkolnych)

Zajęcia będą się odbywały w godzinach 9:00-15:00. W godzinach 7:30-9:00 oraz 15:00-16:30 będzie sprawowana opieka nad dziećmi.

Miejsce: Akademickie Centrum Kultury, Gdańsk, ul. Wita Stwosza 58, sala 41.

Program:

• zajęcia z tańców polskich, tańca towarzyskiego, klasycznego, współczesnego,
  • śpiew, rytmika, zajęcia muzyczne,
  • zajęcia plastyczne,
  • zajęcia teatralne.

Koszt dla dzieci pracowników Uniwersytetu Gdańskiego - 230 zł (dla pozostałych - 380 zł). Cena obejmuje dwa posiłki dziennie – II śniadanie i obiad.

Osoby zainteresowane uczestnictwem dziecka w zajęciach prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: jantar@ug.edu.pl, zawierającego poniższe dane:

• imię i nazwisko dziecka
  • data urodzenia dziecka
  • imię i nazwisko rodzica
  • telefon rodzica.

Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Data publikacji: wtorek, 3. Styczeń 2017 - 07:42; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 3. Styczeń 2017 - 07:42; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz