Kliszożercy 2017 - konkurs fotograficzny dla studentów

Do 12 lutego 2017 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu Kliszożercy 2017. Konkurs adresowany jest do studentów z całej Polski oraz wykładowców krakowskich uczelni wyższych. Dla autorów najlepszych prac przygotowano nagrody rzeczowe. Organizatorem konkursu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Zgodnie z regulaminem konkursu, zgłaszane prace mogą dotyczyć jednej z dwóch kategorii:

·         W krzywym zwierciadle, Kiedy gasną światła - fotografia cyfrowa (studenci i wykładowcy),

·         Winter is coming, W betonowej dżungli  - Instagram (studenci).

Szczegółowe wymagania dotyczące zgłaszanych prac można znaleźć w regulaminie konkursu na stronie internetowej organizatorów konkursu.

Strona internetowa konkursu Kliszożercy 2017

Data publikacji: piątek, 20. Styczeń 2017 - 13:37; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 20. Styczeń 2017 - 13:39; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz