Nagrody za najlepszą pracę magisterską wykonaną na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego | Wydział Biologii

Uprzejmie informujemy, że Kapituła powołana do przyznania nagród za najlepszą pracę magisterską wykonaną na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego w składzie:

Pani dr Elżbieta Kaczorowska - przewodnicząca, Pani dr hab. Magdalena Narajczyk, Pani dr hab. Monika Słomińska-Wojewódzka, Pani dr inż. Barbara Piotrowska;

wyłoniła trójkę laureatów.

Nagrodę im. prof. Hanny i Feliksa Piotrowskich za najlepszą pracę magisterską w dziedzinie ekologii i ochrony przyrody, obronioną na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego otrzymał Pan mgr Rafał Ronowski.
Nagrodę ufundowały Lasy Państwowe.

Pani mgr Anny Dygulskiej;

Pani mgr Aleksandry Michalewicz;

Pani mgr Agaty Szwarc.

Nagrodę im. prof. Karola Taylora za najlepszą pracę magisterską o charakterze bioinnowacyjnym, obronioną na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego otrzymał Pan mgr Sebastian Dorawa. Nagrodę ufundowała firma Bioanalytic.

Pana mgr Damiana Brodzika;

Pani mgr Darii Lajn;

Pani mgr Katarzyny Ogiejko.

Nagrodę im. prof. Weroniki Trojniar za najlepszą pracę magisterską z zakresu biologii eksperymentalnej, obronioną na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego otrzymała Pani mgr Aleksandra Chomik.
Nagrodę ufundowała firma Merck.

Pana mgr Sebastiana Chamery;

Pani mgr Dominiki Żelesławskiej.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
piątek, 29 września 2017 roku, 14:41