Nabór wniosków o stypendia MNiSW za wybitne osiągnięcia dla studentów oraz doktorantów

MNiSW ogłosiło nabór wniosków o przyznanie stypendium Ministra za wybitne osiągnięcia przyznawane studentom oraz doktorantom.

Poniżej znajdują się linki do strony Ministerstwa, na której zawarte są rozporządzenia szczegółowo określające między innymi: komu przysługuje stypendium, które osiągnięcia należy uznać za wybitne oraz wskazują, jakie dokumenty należy dołączyć do wniosku.

Studenci:

W związku z koniecznością zaopiniowania wniosków przez Radę Wydziału Biologii termin składania wniosków w Dziekanacie upływa 18 września br.

Wnioski należy składać we właściwym dziekanacie ds. studenckich/doktoranckich.

Data publikacji: wtorek, 10. Lipiec 2018 - 14:34; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Lipiec 2018 - 14:34; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz