Publiczna obrona Pana mgra Maksa Rykaczewskiego

Dziekan oraz Komisja Doktorska przy Radzie Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że dnia 18 czerwca 2019 roku o godz. 11:00 w Gdańsku przy ul. Wita Stwosza 59, w Auditorium Biologicum (C/105), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pana mgra Maksa Rykaczewskiego

na temat:

„Rewizja taksonomiczna gatunków z podplemienia Pleurothallidinae (Orchidaceae) na Wyżynie Gujańskiej”
(„Taxonomic revision of species from Pleurothallidinae subtribe (Orchidaceae) from Guyana Upland”)

Promotor:
Pan prof. dr hab. Dariusz L. Szlachetko
Katedra Taksonomii i Ochrony Przyrody, Wydział Biologii, Uniwersytet Gdański

Promotor pomocniczy:
Pani dr hab. Marta Kolanowska
Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Uniwersytet Łódzki

Recenzenci:
Pani prof. dr hab. Agnieszka Popiela
Katedra Botaniki i Ochrony Przyrody, Wydział Biologii,

Pani dr hab. Renata Piwowarczyk, prof. UJK,
Zakład Botaniki, Instytut Biologii UJK w Kielcach

Z rozprawą doktorską można się zapoznać w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego znajdującej się w Gdańsku, przy ul. Wita Stwosza 53. Streszczenie rozprawy doktorskiej łącznie z recenzjami zamieszczono na stronie internetowej jednostki organizacyjnej:

DZIEKAN WYDZIAŁU BIOLOGII
/-/
prof. dr hab. Włodzimierz Meissner

Data publikacji: piątek, 17. Maj 2019 - 13:05; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 17. Maj 2019 - 13:07; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz