fbpx Wykład dr. Carmen de Vincente Coll pt. „Horizon Europe, the next EU Research and Innovation Framework Programme”. | Wydział Biologii

Katedra Mikrobiologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza dnia 27 marca 2020 roku o godzinie 10:00 do Sali Senatu UG w Bibliotece Głównej UG na wykład dr. Carmen de Vincente Coll pt. „Horizon Europe, the next EU Research and Innovation Framework Programme”.

Pani Doktor de Vincente Coll ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie koordynowania polityki badawczej w Unii Europejskiej na różnych poziomach. Wykład jest to doskonałą okazją, aby dowiedzieć się o szczegółach nowego programu UE, HORYZONTU EUROPA obejmującego lata 2021-2027.

czwartek, 5 marca 2020 roku, 14:02