Kiermasz książek podczas Studenckiego Otwarcia Roku!

Już 10 października na Wydziale Nauk Społecznych odbędzie się Studenckie Otwarcie Roku!
Póki co, zdradzimy Wam, że podczas wydarzenia odbędzie się kiermasz! Możecie się do nas zgłosić, jeśli chcecie mieć możliwość sprzedaży swoich m.in. książek, rękodzieła, kosmetyków, gier itd. Wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w komentarzu na facebooku! Na kiermaszu będziecie mogli znaleźć stoisko charytatywne, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie powodzian. W komentarzu link do Uniwersyteckiej zbiórki. Zachęcamy do wpłat!

FB: link

Data publikacji: piątek, 27. Wrzesień 2024 - 14:21; osoba wprowadzająca: Anna Król Ostatnia zmiana: piątek, 27. Wrzesień 2024 - 14:22; osoba wprowadzająca: Anna Król