Drodzy Studenci, Doktoranci, Pracownicy WB,

zapraszamy każdego członka naszej wspólnoty akademickiej do wsparcia akcji pomocy jednej z wybranych rodzin w ramach akcji Szlachetna Paczka.
Zbieramy datki pieniężne oraz dary potrzebne Rodzinie, którą się zaopiekowaliśmy.

Lista potrzebnych produktów znajduje się w załączniku.

Studenci będą zbierali datki i dary na stoisku w holu przy portierni do 12 grudnia br (piątek).
Datki można także przynosić do Dziekanatu do pok. C201.

Następnie wspólnie zapakujemy zebrane prezenty, by w weekend oddać je wolontariuszowi, który opiekuje się nasza Rodziną.

Serdecznie zachęcamy do włączenia się do akcji, nad którą patronat objął Dziekan Wydziału Biologii, Pan prof. dr hab. Dariusz L. Szlachetko.

Pozdrawiamy,

Samorząd Studentów Wydziału Biologii

Dziekanat Wydziału Biologii

Data publikacji: wtorek, 9. Grudzień 2014 - 11:34; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 10. Grudzień 2014 - 10:07; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz