Wspomnienie ze Spotkania Wigilijnego

W dniu 18 grudnia społeczność akademicka Wydziału Biologii, zaproszona przez Świętego Mikołaja - Dziekana, zgromadziła się przy okazałej choince i świątecznie zastawionym stole. Gościem honorowym był Sponsor Strategiczny ds. Choinki, Pan Nadleśniczy Marek Zeman.

Pan Dziekan złożył wszystkim życzenia Świąteczne i Noworoczne, po czym Wydziałowa młodzież stanęła do konkursów malowania bombek i dekorowania pierników. Pozostali angażowali się w wykonanie choinkowego łańcucha lub oddawali się konsumpcji i zacieśnianiu kontaktów towarzyskich.

Na zakończenie spotkania ogłoszono wyniki konkursów oraz wręczono nagrody zwycięzcom.

W konkursie malowania bombek trzy zwycięskie prace zostały wyłonione drogą głosowania. W konkursie dekorowania pierników przyznano trzy równorzędne nagrody. Jurorami byli Dziekani, z których każdy wybrał swojego "faworyta".

Konkursy zorganizowała Pani Monika Lipińska, studentka I roku MSU, której wsparcia udzielili studentki i doktoranci - Panie: Joanna Gołębiewska, Magdalena Kubiak i mgr Natalia Olędrzyńska oraz Panowie: mgr Artur Eichmann i mgr Jacek Mazur.

Fundatorem nagród był Pan Dziekan Szlachetko.

Końcowym akcentem Wigilii Wydziałowej było przystrojenie choinki w łańcuch - praca na znacznej wysokości, wymagała użycia specjalistycznego sprzętu (drabina i kij) oraz odwagi ekipy instalującej.

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: poniedziałek, 29. Grudzień 2014 - 11:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 29. Grudzień 2014 - 11:08; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz