po zajęciach

Wyjątkowy piknik dla studentów, doktorantów i pracowników UG

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 18 Maj, 2023 - 08:04

Zapraszamy na „Majówkę z UG”, która odbędzie się 24 maja 2023 roku, od godziny 11:00 do wieczora na terenie naprzeciwko napisu „I LOVE UG”

W programie mnóstwo atrakcji dla starszych i młodszych!

Będzie można zagrać w boule, kręgle fińskie czy badmintona a także w gry planszowe czy szachy oraz wziąć udział w atrakcjach przygotowanych przez organizacje studenckie, rady samorządu studentów i koła naukowe. Posilić się będzie można przy grillu w wersji wegańskiej oraz mięsnej czy przyjść z własnym grillem by przyrządzić sobie posiłek.

Drodzy studenci, doktoranci oraz pracownicy

Ostatnia modyfikacja: piątek, 26 Listopad, 2021 - 11:53

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Mikołajkowym Turnieju Szachowym organizowanym przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG przy wsparciu Samorządu Studentów Politechniki Gdańskiej oraz Samorządu Doktorantów Politechniki Gdańskiej.

Turniej odbędzie się  6.12.2021 w godzinach 18-21

Tempo gry : 10 min + 0 sek.

Sześcioro licealistów walczy o przyszłość Bałtyku

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 31 Maj, 2021 - 13:45

Sześcioro licealistów z III Liceum Ogólnokształcącego imienia Marynarki Wojennej RP w Gdyni rozpoczęło akcję edukacyjną na temat problemów ekologicznych Bałtyku, a także zbieranie funduszy na Fundację MARE, równiez walczącą o przyszłość naszego morza. Do współpracy zaprosili ekspertów z między innymi Instytutu Oceanologii PAN, Morskiego Instytutu Rybactwa, Akwarium Gdyńskiego i Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego.

 

 

Artykuł dostępny jest pod linkiem:

Odwiedzajcie Wyspę Sobieszewską z aplikacją

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 2 Marzec, 2020 - 14:42
Wybieracie się na Wyspę i chcecie poznać historię i tajemnice tego miejsca? Pobierzcie aplikację "Wyspa Sobieszewska" na telefony z systemem Android.
 
Ten rok jest wyjątkowy ze względu na 125 rocznicę powstania Wyspy, oraz mnogość imprez, które na Wyspie się odbędą. Aplikacja ma nie tylko promować miejsce, ale również pomóc nie przegapić tego, co się wydarzy. Powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Wyspa, a jej celem jest propagowanie, również tych mniej znanych atrakcji tego malowniczego miejsca.  

Zostań członkiem OTOPatrolu rezerwatu Beka!

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 30 Kwiecień, 2019 - 11:26

Szkolenie dla wolontariuszy
Zostań członkiem OTOPatrolu rezerwatu Beka! 

 

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków (Pomorskie Biuro OTOP) zaprasza do współpracy osoby chętne do zaangażowania się w prace społecznego patrolu terenowych edukatorów rezerwatu Beka i wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu dla wolontariuszy OTOPatrolu

 

Więcej informacji na stronie: https://otop.org.pl/2019/04/24/zostan-czlonkiem-otopatrolu-rezerwatu-beka/

Fabryka ozdób świątecznych

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 27 Listopad, 2018 - 08:42

Stacja Biologiczna razem z Gdańskim Archipelagiem Kultury „Wyspa Skarbów" i Nadleśnictwem Gdańsk zapraszają wszystkich chętnych studentów, doktorantów oraz pracowników Wydziału Biologii wraz z rodzinami na warsztaty poświęcone tworzeniu ozdób