Zaproszenie

PROGRAMY EDUKACYJNE WYDZIAŁU BIOLOGII - "Poznaj pracę biologa" oraz "Zaproś naukowca do szkoły"

Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego zainteresowaną studiowaniem biologii oraz nauczycieli do współpracy w ramach warsztatów i wykładów edukacyjnych mających na celu promowanie wiedzy biologicznej.

Tematyka zajęć obejmuje szereg interesujących zagadnień z dziedziny genetyki, biochemii, cytologii, mikrobiologii, fizjologii, biologii molekularnej oraz ekologii i ochrony środowiska.

Warsztaty i wykłady są nieodpłatne, odbywają się zarówno w formule zdalnej, jak i stacjonarnej, w zależności od tematu.

W sprawie rezerwacji zajęć prosimy kontaktować się z koordynatorem programów edukacyjnych, mgr Anną Król (anna.krol@biol.ug.edu.pl, tel. 572 727 554).

Aktualna oferta programów w formacie pdf dostępna jest na życzenie.

 

 

BIOLOGICZNY UNIWERSYTET MŁODYCH – PROGRAM EDUKACYJNY SEKCJI DYDAKTYKI

Warsztaty BUM

 

Sekcja Dydaktyki Biologii zaprasza grupy dzieci i młodzieży szkolnej na warsztaty przyrodnicze w ramach programu BUM - Biologiczny Uniwersytet Młodych. Oferta skierowana jest do uczniów w każdym wieku – od przedszkolaków po licealistów. Chcemy dzielić się swoją wiedzą biologiczną i razem odkrywać tajemnice świata przyrody, zarówno w sali ćwiczeń jak i w plenerze.

Rezerwacje przyjmuje dr Agnieszka Sadowska. Kontakt: agnieszka.sadowska@ug.edu.pl, tel. 58 523 61 38

Informacje o tematach i rezerwacji terminów w poniższym pliku pdf.

Załącznik Rozmiar
oferta-warsztatow-bum-wrzesien-2022.pdf 1.08 MB
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 17 luty, 2014 - 09:53; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 30 Sierpień, 2022 - 10:34; osoba wprowadzająca: Anna Król