Noc Biologów

Ogólnopolska impreza Noc Biologów obchodzona jest w styczniu. Każdy pasjonat biologii powinien w niej uczestniczyć. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej.

Na piątek, 11 stycznia 2019 r., studenci, doktoranci i pracownicy Wydziału Biologii UG oraz pracownicy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego i Akwarium Gdyńskiego MIR – PIB przygotowali 60 tematów z dziedziny biologii, które zaprezentowali na 102 imprezach. W tegoroczną noc zaangażowało się ponad 250 biologów, którzy opowiedzieli o swoich badaniach i pasjach, odkrywali tajemnice laboratoriów i hodowli, pokazywali to, co wydaje się niewidoczne oraz wyjaśniali to, co na co dzień jest zagadką. W tym roku do biologów przyłączyli się studenci i doktoranci z Wydziału Oceanografii i Geografii oraz z Wydziału Chemii. Podobnie jak w ubiegłych latach Pracownicy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego i Akwarium Gdyńskiego zaprezentowali mieszkańców w nieco odmiennej, nocnej odsłonie.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 17. Marzec 2014 - 14:17; osoba wprowadzająca: Anna Kot Ostatnia zmiana: poniedziałek, 1. Lipiec 2019 - 11:12; osoba wprowadzająca: Anna Kot