Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Pracowni Ewolucji Molekularnej i Bioinformatyki Katedry Genetyki Ewolucyjnej i Biosystematyki Wydziału Biologii.

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2023-12-18

Dziekan Wydziału Biologii, z upoważnienia Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Pracowni Ewolucji Molekularnej i Bioinformatyki w Katedrze Genetyki Ewolucyjnej i Biosystematyki Wydziału Biologii.

Więcej informacji w pliku PDF.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem: 17 stycznia 2024 roku.

Termin rozstrzygnięcia: w ciągu jednego miesiąca od zakończenia składania ofert.

Data publikacji: poniedziałek, 18 Grudzień, 2023 - 13:15; osoba wprowadzająca: Joanna Pernaczyńska Ostatnia zmiana: wtorek, 30 Styczeń, 2024 - 14:55; osoba wprowadzająca: Joanna Pernaczyńska