Noc Biologów - on-line

Data wydarzenia: 08.01.2021

Miejsce wydarzenia: on-line

Organizator wydarzenia: Wydziału Biologii UG

Wraz z końcem roku miło nam zaprosić Państwa na kolejną, dziesiątą już Noc Biologów, która odbędzie się w piątek, 8 stycznia 2021 roku. Hasłem przewodnim jest „Człowiek i mikroorganizmy”, a przez jednego mikro Noc Biologów odbędzie się wyłącznie w formie zdalnej.

Pracownicy, doktoranci oraz studenci Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdyńskiego Akwarium przygotowali interesujące zajęcia z dziedziny biologii, które zaprezentują na imprezach dostępnych on-line. We wszystkich zajęciach będzie można uczestniczyć za pomocą łatwo dostępnych, bezpłatnych aplikacji zarówno z komputera, tabletu jak i telefonu.

Niestety, nie możemy zaprosić Państwa na nasz Wydział jednak, aby kontynuować Biologiczną Noc zapraszamy do internetu, do wysłuchania interesujących wykładów, obejrzenia ciekawych filmów i pokazów. Można będzie wziąć udział w warsztatach, grach dydaktycznych i konkursach oraz odbyć wirtualną wycieczkę z przewodnikiem.

Noc Biologów to ogólnopolska impreza, która od początku znalazła swoich miłośników zarówno po stronie odbiorców jak i studentów i pracowników, którzy z pasją przygotowują kolejne edycje. W tym roku panująca pandemia przeniosła całe wydarzenie do sieci jednak jest tego druga, pozytywna strona - prawie wszystkie zajęcia dostępne są bez ograniczeń i nie wymagają rejestracji. Jedynie o czym należy pamiętać to by być w zasięgu sieci!

Serdecznie zapraszamy!

Szczegłówy program znajduje się na ogólnopolskiej stronie Nocy Biologów, który 8 stycznia uzupełniony zostanie linkami do poszczególnych wydarzeń.

Program Nocy Biologów na Wydziale Biologii UG

Data publikacji: poniedziałek, 28. Grudzień 2020 - 07:51; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Grudzień 2020 - 07:51; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz