Szkolenie – Prawo autorskie w działalności studentów i doktorantów

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej oraz Gazeta Uniwersytecka zapraszają wszystkich studentów i doktorantów na bezpłatne szkolenie z prawa autorskiego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czym jest plagiat, jak należy cytować autorów, czy można fotografować slajdy podczas wykładów oraz jak chronić swój wizerunek w Internecie, to zapisz się na nasze szkolenie.

Zapisy są przyjmowane na adres: kacper.wisniewski@ug.edu.pl do dnia 8 marca 2021 roku. W treści e-maila prosimy podać imię i nazwisko oraz reprezentowany wydział lub szkoła doktorska.

Uczestnikom szkolenia nie będą wystawiane zaświadczenia.

Dr Małgorzata Węgrzak, adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, radca prawny, laureatka konkursu Generalnego Konserwatora Zabytków i Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków za pracę naukową dotyczącą ochrony zabytków i muzealnictwa w 2019 r., ekspert w projekcie realizowanym w Instytucie Kultury Willa Decjusza Kraków „Międzysektorowe wyzwania: specjalista ds. ochrony dóbr kultury na wypadek sytuacji kryzysowej i wojny – opracowanie programu studiów podyplomowych, dedykowanych pracownikom działającym na pograniczu dziedzin” (Program Edukacja), stypendystka NAWA - PROM na Uniwersytecie Karola III w Madrycie w Hiszpanii; prowadzi szkolenia i seminaria z prawa autorskiego w kraju i za granicą.  Zainteresowania badawcze obejmują w szczególności problematykę prawa własności intelektualnej i prawa ochrony dziedzictwa kultury.

Data publikacji: piątek, 26. luty 2021 - 13:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 26. luty 2021 - 13:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz