Tydzień kobiet na Uniwersytecie Gdańskim

Drodzy Studenci i Doktoranci Uniwersytetu Gdańskiego,

serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Kobiet - w tym roku w formule online. W dniach 1 - 8 marca będzie możliwość wsparcia gdańskiego Centrum Praw Kobiet za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. Pamiętajcie, każda złotówka ma znaczenie! Więcej na temat działalności CPK znajdziecie na stronie internetowej: https://cpk.org.pl/.

Zbiórka została objęta patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr hab. Piotra Stepnowskiego.

Natomiast 5 marca o godz. 18:00 zapraszamy do udziału w Debacie. Gościniami będą: Marta Typa z CPK w Gdańsku, Monika Chaber - wiceprezydentka Gdańska oraz Paulina Wronecka i Barbara Grobelna, obie prowadzące własną działalność gospodarczą. W roku to Kobiety mają głos!

Debata odbędzie się za pośrednictwem MsTeams.

Dołącz do debaty

Data publikacji: poniedziałek, 1. Marzec 2021 - 09:20; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 1. Marzec 2021 - 09:20; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz