Program małych grantów - UGrants

Z przyjemnością informujemy, że dr Lida Boss oraz mgr Aneta Szulc dostały dofinansowanie wniosków zakwalifikowanych w Konkurs UGrants – start. Natomiast dr hab. Katarzyna Potrykus, prof. UG dostała dofinansowanie w Konkursie UGrants – bridge.

Program małych grantów - UGrants to kolejne działanie realizowane w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza (IDUB) w Uniwersytecie Gdańskim. W ramach programu ustanowiono w 2021 roku cztery konkursy dedykowane doktorantom i nauczycielom akademickim w zależności od stopnia zaawansowania kariery naukowej. Program umożliwia otrzymanie dofinansowania badań wstępnych i działań przygotowawczych zmierzających do zaplanowania projektu badawczego i zdobycia środków na jego realizację. Więcej informacji.

Data publikacji: poniedziałek, 12. Kwiecień 2021 - 13:30; osoba wprowadzająca: Agnieszka Kołodziejska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 12. Kwiecień 2021 - 13:44; osoba wprowadzająca: Agnieszka Kołodziejska