Wykład z cyklu "Biologia współczesna"

Uprzejmie informujemy, że wykład z cyklu wykładów z Biologii współczesnej odbędzie się w poniedziałek, 26 kwietnia 2021 roku w godz. 10.00-12.00 (2x45 min + przerwa/dyskusja)

Wykład pt.:

"Mycorrhizal symbiosis: how fungi support plants",

wygłosi Pan prof. Marc-Andre Seloss, z Katedry Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody, Wydział Biologii UG oraz Muséum National d'Histoire Naturelle · Department of Systematics and Evolution.

Wykład odbędzie się w trybie on-line, link do spotkania poniżej.

LINK DO WYKŁADU

Zachęcamy do uczestnictwa w wykładach ze względu na ich niepowtarzalny charakter.

Kolejny wykład zaplanowano na dzień 17 maja 2021 r. w godz. 10.00-11.30,

poprowadzi go Pani prof. Ann-Kristin Östlund Farrants, Department of Molecular Biosciences, The Wenner-Gren Institute, Stockholm University.

Data publikacji: poniedziałek, 19. Kwiecień 2021 - 12:16; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Kwiecień 2021 - 12:16; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz