fbpx Zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci | Wydział Biologii

Zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

Drodzy Studenci, Doktoranci, Pracownicy i przyjaciele Uniwersytetu Gdańskiego. Parlament Studentów UG przy wsparciu Społeczności Akademickiej organizuje zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci, której celem jest zapewnienie niezbędnego wsparcia lekarskiego, psychologicznego, a także mentalnego swoim podopiecznym. Organizacja zapewnia pomoc dzieciom ze schorzeniami genetycznymi, metabolicznymi oraz nowotworowymi. Zdajemy sobie sprawę jak ważne  jest wspieranie podobnych inicjatyw, dlatego liczymy na wielkie serca członków naszej Społeczności Akademickiej, którzy już nie raz udowodnili, że nie jest im obojętny los potrzebujących.

Link do zbiórki znajduje się poniżej:

Dziękujemy!

Link do strony: uradujgroszem.ug.edu.pl