InnovaBio Pomorze – nabór do programu

Rusza VIII edycja projektu InnovaBio Pomorze!

InnovaBio Pomorze to program, w którym studenci nauk przyrodniczych realizują projekty badawczo-rozwojowe na rzecz firm z sektora Life Science. Prace badawcze są wykonywane w PPNT Gdynia | Bio Laboratorium. Studenci tworzą zespoły badawcze, które są odpowiedzialne za realizację poszczególnych projektów, począwszy od sporządzenia planu badań, przez prace doświadczalne, po opracowanie ostatecznych wyników i ich prezentację na konferencji. Jednocześnie w ramach projektu studenci mogą odbyć swój staż lub obowiązkowe praktyki. Zdobyte doświadczenie ułatwia znalezienie pracy, czasem inspiruje do założenia własnej firmy.

Rekrutacja trwa do 21 maja 2021 roku.

Więcej informacji na stronie projektu: https://ppnt.pl/uslugi-i-projekty/innova-bio/

Załącznik Rozmiar
ulotka_informacyjna_ibp_2021.pdf 280.18 KB

Data publikacji: czwartek, 6. Maj 2021 - 11:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 6. Maj 2021 - 11:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz