Dzień Otwarty Wydziału Biologii

W ramach obchodów corocznego Święta Wydziału Biologii oraz w związku z organizacją Dnia Otwartego Wydziału nasz zespół ds. promocji wraz z ACK Alternatorem, pracownikami i studentami przygotował film...

Film niezwykły, pokazujący różnorodność nas jako ludzi, pracowników i naukowców oraz naszego Wydziału.

Premiera filmu będzie miała miejsce na facebooku Wydziałowym, oraz na stronie wydarzenia, w czwartek 17 czerwca w godz. 11.00-13.00:

Po premierze film będzie dostępny na Youtube, Facebooku i stronie Wydziału, a także na specjalnie stworzonej podstronie (informacja wkrótce).

A jeśli jesteście licealistami zainteresowanymi biologią i studiami na naszym Wydziale, to wydarzenie jest dla Was! :)

W filmie:

- będziecie mogli zajrzeć do wnętrza naszych Katedr i laboratoriów, do których wstęp mają tylko wybrańcy ;)

- zobaczycie tajemne zakątki naszego budynku, takie jak szklarnia, zwierzętarnia i zielnik

- dowiecie się, co robimy, jak wygląda nasza codzienna praca i dlaczego warto do nas przyjść

- poznacie Dziekana naszego Wydziału, Samorząd Studencki oraz inne niezwykłe osobowości :)

- zobaczycie, jakie poczucie humoru i talenty aktorskie (często ukryte) mają biolodzy :)

Ponadto:

W godz. 11.00-13.00 na Teamsach będą czekały na Was osoby dyżurujące, wybrane spośród pracowników naszych Katedr i studentów, które odpowiedzą na Wasze pytania – odnośnie Wydziału, studiów, tematów prac licencjackich i magisterskich realizowanych w Katedrach oraz wielu innych tematów.

Konsultantami będą nasi pracownicy:

- Prodziekan ds. Nauki - dr hab. Joanna N. Izdebska prof. UG – Katedra Zoologii Bezkręgowców i Parazytologii - godz. 11.00-13.00 - link do spotkania
- Prodziekan ds. Umiędzynarodowienia i Rozwoju - dr Dorota Myślińska - godz. 11.00-13.00 - link do spotkania
- dr hab. Wojciech Pokora – Katedra Fizjologii i Biotechnologii Roślin - godz. 11.00-13.00 - link do spotkania
- dr hab. Anna Wysocka, prof. UG – Katedra Genetyki i Biosystematyki - godz. 11.00-11.30 - link do spotkania
- dr Adrianna Kilikowska - Katedra Genetyki i Biosystematyki - godz. 11.30-13.00 - link do spotkania
- dr Anna Iglikowska – Katedra Genetyki i Biosystematyki - godz. 11.00-13.00 - link do spotkania
- dr Katarzyna Zmudczyńska-Skarbek – Katedra Ekologii i Zoologii Kręgowców - godz. 11.00-13.00 - link do spotkania

oraz studenci naszych kierunków, należący do Samorządu:

- Krzysztof Sitko - rok II stopień II, Biologia Medyczna - godz. 11.00-13.00 - link do spotkania

Zapraszamy do oglądania, zadawania pytań, komentowania! :)

Data publikacji: poniedziałek, 14. Czerwiec 2021 - 13:30; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 16. Czerwiec 2021 - 12:55; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz