Herbarium Pomeranicum czyli Wirtualny Zielnik Pomorza

Uniwersytet Gdański wspólnie z Akademią Pomorską w Słupsku oraz Uniwersytetem Szczecińskim, realizują projekt pt. „Zintegrowane wirtualne Herbarium Pomorza Herbarium Pomeranicum - digitalizacja i udostępnienie zbiorów herbariów jednostek akademickich Pomorza poprzez ich połączenie i udostępnienie cyfrowe”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i środków budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, zrealizowanego w Katedrze Taksonomii Roślin i Ochrony Przyrody UG oraz Zielniku Uniwersytetu Gdańskiego UGDA. O projekcie opowiada Dziekan Wydziału Biologii prof. dr hab. Dariusz Szlachetko.

Logotypy

Data publikacji: wtorek, 22. Czerwiec 2021 - 14:20; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Grudzień 2021 - 09:33; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz