fbpx Uniwersytecka pocztówka z wakacji | Wydział Biologii

Uniwersytecka pocztówka z wakacji

Po nietypowym, trudnym ze względu na Covid-19, roku akademickim nadszedł czas upragnionych wakacji – wyjazdów, wycieczek, odpoczynku. Część z Was z pewnością spędzi go w naszym ukochanym Trójmieście, inni udadzą się w inne strony, by odwiedzić rodzinę, znajomych, poznać nowe miejsca czy odbyć letni staż lub popracować. Jednak niezależnie od tego, gdzie będziecie latem, możecie wziąć udział w naszym konkursie fotograficznym „Uniwersytecka pocztówka z wakacji”!

Jak to zrobić?

Zasady są bardzo proste! Zrób zdjęcie, na którym znajdzie się motyw związany z Uniwersytetem Gdańskim (może to być np. zdjęcie z jednym z budynków UG czy zdjęcie na którym będziecie ubrani w odzież z logo uniwersytetu) i wyślij je na adres:

parlament.studentow@ug.edu.pl

do 20 września 2021 r.

Więcej informacji na stronie:

środa, 14 lipca 2021 roku, 12:47