Zaproszenie do udziału w XI Kongresie Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Lipodologiczne ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tegorocznej, XI edycji Kongresu PTL. To trzydniowe wydarzenie, podczas którego możecie Państwo liczyć na dziesiątki merytorycznych wykładów, panele dyskusyjne, najnowszą wiedzę na temat zaburzeń lipidowych, ich leczenia i wiele więcej.

Podczas Kongresu ujrzymy najważniejsze postaci polskiej lipidologii oraz wybitnych ekspertów, którzy zadbają o najwyższy merytoryczny poziom wydarzenia. Sesje tematyczne obejmują zarówno aspekt teoretyczny, jak i praktyczny. Porozmawiamy o konkretnych przypadkach w codziennej praktyce klinicznej, przeanalizujemy najnowsze wytyczne, nie zabraknie także dyskusji o diecie oraz zdrowym stylu życia.

Za udział w wydarzeniu możecie Państwo liczyć na przyznanie punktów edukacyjnych do lekarskiego doskonalenia zawodowego.

Tegoroczna edycja Kongresu pozostaje niezmienna – w pełni online oraz bez opłaty wstępnej. Do udziału w wydarzeniu serdecznie zapraszamy przedstawicieli zawodów medycznych, studentów kierunków nauk o zdrowiu oraz wszystkich, którzy zainteresowani są pogłębianiem swojej wiedzy na temat zaburzeń lipidologicznych.

Celem naszego wydarzenia jest przekazanie najnowszej wiedzy naukowej, edukacja oraz promocja zdrowia, dlatego będziemy niezwykle wdzięczni za przekazanie informacji na temat Kongresu wszystkim potencjalnie zainteresowanym – naukowcom, lekarzom, pracownikom oraz studentom.

Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia, na której znajdziecie Państwo szczegółowy program oraz możliwość rejestracji, a także naszych social media – Facebook, Twitter, LinkedIn – na których regularnie publikujemy nowości związane z Kongresem.

Kongres odbędzie się w dniach 03-05 grudnia w godzinach 10:00 – 20:00.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia online!

Data publikacji: poniedziałek, 22. Listopad 2021 - 11:34; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Listopad 2021 - 11:34; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz