Zaproszenie na weekendowe kursy Fundacji Center For American Studies

W imieniu Fundacji Center For American Studies serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów na dwa weekendowe kursy – kurs z prowadzenia badań naukowych w języku angielskim oraz kurs przygotowujący do testu językowego FCE.

Kursy poprowadzą naukowcy/native speakerzy ze Stanów Zjednoczonych: absolwenci prestiżowego George Mason University.

Poniżej szczegółowe informacje:

Fundacja Center For American Studies zaprasza do udziału w certyfikowanym weekendowym kursie Academic Research in English Made Painless z native speakerem-naukowcem z USA (absolwentem prestiżowego George Mason University).

W toku kursu:

• Opanujesz narzędzia i techniki badawcze, które pozwolą Twoim anglojęzycznym pracom osiągnąć najwyższy poziom naukowości
  • Poznasz różne typy wyszukiwarek i trików ułatwiających skuteczne wyszukiwanie źródeł
  • Dowiesz się, jak organizować swoje badania i rozwijać swój własny rytm i styl badań w języku angielskim
  • Dowiesz się, jak budować swoje anglojęzyczne argumenty naukowe i popierać je dowodami

Damy Ci też szansę na poprawę fragmentów Twojego autorskiego tekstu naukowego! Jeśli zechcesz przesłać nam tekst naukowy nad którym pracujesz wraz z formularzem rejestracyjnym, to zostanie on poprawiony i skomentowany przez prowadzącego w ostatni dzień kursu w ramach sesji warsztatowej.

Termin kursu: 17-19 grudnia 2021 (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w niedzielę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 8 grudnia 2021. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisach: https://fb.me/e/NRCmNjgQ

Fundacja Center For American Studies zaprasza do udziału w intensywnym, synchronicznym i certyfikowanym weekendowym kursie przygotowującym do egzaminu FCE (First Certificate Exam) – "FCE Made Simple" – prowadzonym przez dwójkę wykwalifikowanych native speakerów ze Stanów Zjednoczonych.

Nasza filozofia jest prosta: maksimum praktyki, minimum teorii.

Podczas kursu:

• Otrzymasz praktyczne porady, jak przygotować się do egzaminu FCE

• Sprawdzisz swoją wiedzę językową podczas interakcji z native speakerami

• Poznasz najskuteczniejsze triki do wykorzystania podczas egzaminu FCE

• Zlokalizujesz swoje słabe strony w przygotowaniu do egzaminu

• Wyplenisz szkodliwe nawyki językowe i przekujesz je na kompetencje, które zaprocentują na egzaminie FCE

Co więcej, po zakończeniu kursu otrzymasz darmowe materiały do nauki własnej.

Termin kursu: 14-16 stycznia (zaczynamy w piątek wieczorem i kończymy w niedzielę po południu). Sugerujemy rejestrować się do 5 stycznia 2021. Liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej informacji o zapisach:  https://fb.me/e/1bJ4BLU3E

Data publikacji: poniedziałek, 22. Listopad 2021 - 11:38; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Listopad 2021 - 11:38; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz