Ankieta - nauczyciele akademiccy w codziennej pracy dydaktycznej

Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu Uniwersytetu Gdańskiego, które organizuje wsparcie dla kadry Uniwersytetu Gdańskiego w zakresie rozwijania kompetencji dydaktycznych, przygotowało ankietę, która pozwoli poznać potrzeby oraz trudności jakie napotykają nauczyciele akademiccy w codziennej pracy dydaktycznej.

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą przede wszystkim do dalszego i systemowego tworzenia oferty szkoleń mających na celu umożliwienie kadrze UG podnoszenie swoich umiejętności dydaktycznych.

Odpowiedzi można udzielić w terminie do 21 stycznia włącznie.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety!

(link jest aktywny dla osób zalogowanych w office na tenancie pracowniczym)

Data publikacji: wtorek, 18. Styczeń 2022 - 08:39; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 4. luty 2022 - 13:39; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz