Praktyki zagraniczne dla studentów w ramach SEA-EU

Praktyki w zagranicznej firmie dla studentów będących na studiach licencjackich

Zapraszamy studentów będących na studiach licencjackich do udziału w pilotażowej wersji programu praktyk SEA-EU. Partnerami inicjatywy są Uniwersytet w Kadyksie, Uniwersytet Zachodniej Bretanii, Uniwersytet Christiana-Albrechta w Kilonii, Uniwersytet w Splicie i Uniwersytet Maltański.

Kilkutygodniowe praktyki odbędą się w jednej z zagranicznych firm zaproponowanych przez uczelnie partnerskie SEA-EU w trakcie wakacji 2022 roku. Warunkiem udziału jest zbieżność kierunku studiów i profilu działalności firmy przyjmującej na praktyki. Dopasowanie ofert firm do studentów nastąpi na podstawie ankiety.

Najważniejsze informacje:

- praktyki odbędą się w jednym z 5 państw partnerskich SEA-EU: Hiszpanii (Kadyks), Francji (Brest), Niemczech (Kilonia), Chorwacji (Split) lub Malcie (Valletta)

- praktyki powinny trwać od 1 do 2 miesięcy w okresie wakacji 2022 roku,

- każda uczelnia ze wszystkich zgłoszeń może wytypować tylko 2 osoby,

- oferty firm będą dopasowywane na podstawie zgłoszeń studentów z danych kierunków studiów,

- wyjazd jest finansowany przez SEA-EU,

- lista zakwalifikowanych osób będzie ogłoszona w marcu,

- zgłoszenia przyjmowane są przez ankiety https://docs.google.com/forms/d/1p419Eq_y0Rl9rrzSyleFu1UX9jKIEUWZqMTlyZ9aze0/viewform?edit_requested=true

Badania nad pracą magisterską dla studentów będących na pierwszym roku studiów magisterskich

Zachęcamy studentów będących na pierwszym roku studiów magisterskich do udziału w pilotażowej wersji programu badań. Partnerami inicjatywy są Uniwersytet w Kadyksie, Uniwersytet Zachodniej Bretanii, Uniwersytet Christiana-Albrechta w Kilonii, Uniwersytet w Splicie i Uniwersytet Maltański.

Podczas wakacji 2022 roku wybrane osoby będą miały szanse popracować nad swoją pracą magisterską pod okiem zagranicznych naukowców z uczelni partnerskich SEA-EU. Warunkiem udziału w programie jest interdyscyplinarny temat i paneuropejski kontekst pracy. Dopasowanie mentorów do studentów nastąpi na podstawie poniższej ankiety.

Najważniejsze informacje:

- badania będą odbywały się w jednym z 5 państw partnerskich SEA-EU: Hiszpanii (Kadyks), Francji (Brest), Niemczech (Kilonia), Chorwacji (Split) lub Malcie (Valletta),

- badania powinny trwać od 1 do 3 miesięcy w okresie wakacji 2022 roku,

- każda uczelnia ze wszystkich zgłoszeń może wytypować tylko 2 osoby,

- zagraniczni opiekunowie naukowi będą dopasowywani na podstawie zgłoszeń studentów z danych kierunków studiów,

- wyjazd jest finansowany przez SEA-EU,

- lista zakwalifikowanych osób będzie ogłoszona w marcu,

- zgłoszenia przyjmujemy przez ankiety https://docs.google.com/forms/d/1mYM_j4KSlulEDXmNyQe1SQmwDKvLMrAcO5MBAr-D7tA/edit

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy sea-eu@ug.edu.pl lub przez Facebooka @SeaEuUG.

Załącznik Rozmiar
sea-eu_dla_studentow.docx 852.69 KB

Data publikacji: wtorek, 18. Styczeń 2022 - 09:08; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 3. luty 2022 - 21:26; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz