Inauguracja roku akademickiego 2008/2009 na Wydziale Biologii

Dnia 2 października 2008 r odbyła się pierwsza na Wydziale Biologii uroczysta inauguracja roku akademickiego.

Uroczystość poprowadził Dziekan Wydziału Biologii - prof. dr hab. D.Szlachetko, a zaszczycili ja swoją obecnością JM Rektor Uniwersytetu Gdańskiego - prof. dr hab. Bernard Lammek, a także Rektor UG w poprzedniej kadencji - Prof UG, . dr hab. Andrzej Ceynowa - obecnie Dziekan Wydziału Filologicznego.

W trakcie inauguracji odbyły się promocje habilitacyjne i doktorskie, a także wręczenie nagród Rektora UG pracownikom Wydziału.

Immatrykulację kandydatów przyjętych na I rok studiów na naszym Wydziale przeprowadzili prodziekani - dr Beata Michno i dr Andrzej Borman.

Bardzo interesujący wykład inauguracyjny pt. "Zagadka bioróżnorodności" wygłosił prof. dr hab. January Weiner z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: wtorek, 18. luty 2014 - 20:02; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski