Debata publiczna "Co z tym Gdańskiem?"

Naukowe Studenckie Koło Botaniczne oraz Stowarzyszenie Pro Societas było organizatorem debaty publicznej "Co z tym Gdańskiem?", która odbyła się w środę 29 kwietnia w godzinach 15.30-17.30 w auli Wydziału Biologii przy ul. Kładki 24. Do tematów spotkania należały m.in. stan prawodawstwa polskiego w zakresie ochrony środowiska oraz stan zachowania i problemy ochrony środowiska na terenie Gdańska. Patronat honorowy nad debatą objęli m.in. Prezydent Miasta Gdańska p. Paweł Adamowicz, Marszałek Województwa Pomorskiego p. Jan Kozłowski oraz Dziekan Wydziału Biologii prof. dr hab. Dariusz L. Szlachetko.

Data publikacji: sobota, 1. Marzec 2014 - 23:11; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski