Wyjazdowe posiedzenie Rady Wydziału w Marszewie

Dnia 4 grudnia 2009r, w gościnnym Ośrodku Edukacji Przyrodniczo - Leśnej Nadleśnictwa Gdańsk w Marszewie, odbyło się wyjazdowe posiedzenie Rady Wydziału Biologii. Rolę gospodarza obiektu pełnił Pan Marek Zeman - zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Gdańsk. W posiedzeniu, które odbyło się bezpośrednio po podpisaniu umowy na budowę nowego budynku Wydziału Biologii w Bałtyckim Kampusie Uniwersytetu Gdańskiego, uczestniczyli: Rektor Uniwersytetu Gdańskiego - prof. dr hab. Bernard Lammek; Prorektorzy -prof. dr hab. Maria Mendel, prof. dr hab. Grzegorz Węgrzyn, prof. UG, dr hab. Mirosław Krajewski i Kanclerz UG - dr Jerzy Gwizdała.
Dziekan Wydziału - prof. dr hab. Dariusz Szlachetko, w imieniu całej społeczności Wydziału serdecznie podziękował władzom rektorskim i kanclerskim, za dużą aktywność i zaangażowanie w trudne zadania związane z przygotowaniem i finalizacją projektu budowy gmachu Wydziału

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: wtorek, 4. Marzec 2014 - 13:45; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski