Laureatki IV edycji konkursu w ramach Programu Ventures

Fundacja na rzecz Nauki Polskiej ogłosiła wyniki IV edycji konkursu w ramach Programu Ventures, którego celem jest wsparcie projektów mających zastosowanie w gospodarce, realizowanych przez studentów, absolwentów i doktorantów. Miło nam jest poinformować Państwa, że w gronie 9 laureatów znalazły się dwie doktorantki naszego Wydziału: Bogna Ignatowska-Jankowska z Katedry Fizjologii Zwierząt za projekt zatytułowany "Zastosowania kannabidiolu w celu hamowania przyrostu masy ciała, pobierania pokarmu i gromadzenia tkanki tłuszczowej" i Maja Kochanowska z Katedry Biologii Molekularnej za projekt "Praktyczne wykorzystanie mutacji w genach reIA i spoT Escherichia coli do skonstruowania wysokowydajnego systemu do klonowania".

Nagrodzonym Paniom serdecznie gratulujemy!
Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi programami wspierającymi i stypendiami FNP : http://www.fnp.org.pl/programy/aktualne_programy_fnp

Data publikacji: wtorek, 4. Marzec 2014 - 14:10; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski