Klasa uniwersytecka w II LO w Elblągu

Klasa Uniwersytecka w II LO w Elblągu
Dyrektor II LO w Elblągu, Agnieszka Jurewicz, oraz pełnomocnik Dziekana,
Krystyna Burkiewicz, omawiają zasady współpracy.

Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego objął patronatem otwieraną w roku szkolnym 2010/2011 biologiczno-chemiczną klasę uniwersytecką w II Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu. To pierwsza i jedyna taka klasa w Elblągu. 14 kwietnia 2010r. dyrektor ZSO nr 2 Agnieszka Jurewicz podpisała porozumienie o współpracy edukacyjnej z Dziekanem Wydziału Biologii prof. dr hab. Dariuszem Szlachetko. Szczegółowa umowa, obejmująca m.in. prowadzenie wykładów oraz zajęć laboratoryjnych i terenowych przez nauczycieli akademickich naszego Wydziału, zostanie podpisana w terminie do 15 lipca br.

Data publikacji: wtorek, 4. Marzec 2014 - 14:48; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski