Zajęcia z ekologii dla dzieci powodzian

We wrześniu, w Zielonej Szkole w Schodnie oraz w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Szymbarku, odbyły się zajęcia z ekologii dla dzieci powodzian z woj. świętokrzyskiego, zorganizowane przez Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych. Z naszego Wydziału zajęcia prowadzili: dr Elżbieta Sontag z Katedry Zoologii Bezkręgowców (Różnorodność świata owadów) oraz mgr Dawid Weisbrodt z Katedry Ekologii Roślin (Walory ornitologiczne Nadmorskiego Parku Krajobrazowego).

Więcej informacji w wydaniu "Dziennika Bałtyckiego" z dnia 21.09.2010 (plik PDF)

Data publikacji: wtorek, 4. Marzec 2014 - 22:20; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski