Wiecha nad nowym budynkiem Wydziału Biologii

Wiecha nad nowym budynkiem Biologii

Dnia 12 października br, zawisła symboliczna "wiecha " na budynku wznoszonego właśnie Wydziału Biologii. Oznacza to, że stan surowy budynku został zamknięty i rozpoczyna się etap wewnętrznych prac instalacyjnych i wykończeniowych.. Na uroczystości obecni byli m.in. przedstawiciele władz uczelni - JM. Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. Dr hab. Bernardem Lammek, Prorektor ds. Nauki - prof. Dr hab. Grzegorz Węgrzyn, kanclerz UG dr Jerzy Gwizdała, Prezes firmy wykonawczej Allcon - pan Marcin Białek , pracownicy Wydziału Biologii i innych jednostek uczelni . W krótkim wystąpieniu JM. Rektor Uniwersytetu Gdańskiego prof. Dr hab. Bernard Lammek podziękował wszystkim zaangażowanym w dotychczasowe działania związane z przygotowaniem, wykonaniem i finalizacją projektu budowy budynku Wydziału Biologii. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na czerwiec 2011 r.

Data publikacji: wtorek, 4. Marzec 2014 - 23:16; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski