Wykład mgr Anny Kossobuckiej w ramach projektu Polska Akademia Dzieci

W październiku rozpoczęła się pierwsza edycja międzyuczelnianego projektu "Polska Akademia Dzieci" (PAD). Biorą w nim udział trójmiejskie uczelnie: Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny oraz Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. W trakcie comiesięcznych spotkań na uczelniach najmłodsi naukowcy, w wieku 6-12 lat, mają okazję zaprezentować swoje pasje, a pracownicy uczelni przedstawiają w formie wykładu wybrane zagadnienia z różnych obszarów tematycznych. W dniu 19 listopada wykład pt. "Tajemnice mikroorganizmów" zaprezentowała mgr Anna Kossobucka z Pracowni Dydaktyki Biologii. Część materiałów wykorzystanych w trakcie wykładu przygotowała Pani Jadwiga Pomorska z Katedry Mikrobiologii.

Tajemnice mikroorganizmów

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: środa, 5. Marzec 2014 - 10:39; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski