Konfernecja dla Kół Naukowych i Magistrantów Wydziału Biologii UG

18 marca br. odbyła się po raz pierwszy Konferencja dla Kół Naukowych i Magistrantów Wydziału Biologii UG. Wzięło w niej udział 6 kół naukowych: SKN Biochemiczne, SKN BOtaniczne, SKN Chiropterologiczne, SKN Genetyczne, SKN Ekologów Roślin "Litorella" i SKN Fizjologów "Homunculus". Konferencja rozpoczęła się od gościnnego wykładu Prof. dr hab. Jana M. Węsławskiego zatytułowanego "Konsyliencja - jedność nauki". Po krótkiej przerwie odbyły się prezentacje kół naukowych. które przedstawiły swoją dotychczasową działalność i prowadzone projekty badawcze. Pomimo, że konferencja odbywała się w dzień wolny od zajęć (18 marca 2011 był dniem rektorskim) frekwencja dopisała,a dyskusja po niemal każdej prezentacji była długa i ożywiona.

Konferencja Kół Naukowych

Data publikacji: środa, 5. Marzec 2014 - 21:29; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski