Targi Akademia 2011

W dniach 21 - 23 marca br na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego odbywały się Targi Akademia 2011. Na stoisku Wydziału Biologii UG zaprezentowano ofertę edukacyjną dla przyszłych studentów. Dorobek studenckich kół naukowych przedstawili ich reprezentanci: mgr Aneta Zapart, Martyna Jankowska-Jarek i Konrad Bidziński (Koło Naukowe Chiropterologiczne), Paulina Łucyszyn i Piotr Krawczyk (Koło Naukowe Biochemiczne), Klaudia Fic, Agnieszka Haraś, Ewelina Kurowska, Kacper Ptaszek, Max Rykaczewski i Piotr Zawistowski (Koło Naukowe Fizjologów "Homunculus"), Aleksandra Niemc i Jacek Mazur (Koło Naukowe Ornitologiczne "Kos"), Agata Gadomska, Izabela Kulaszewicz i Justyna Lipka (Koło Naukowe Ekologów Roślin "Littorella") oraz Agata Smarz z Katedry Mikrobiologii. Pokaz pt. "Po co kwas do białka" przygotowali mgr Paweł Szczepaniak oraz mgr Mirosław Jarząb z Katedry Biochemii. Wykład-prezentację Wydziału Biologii przeprowadziła dr Krystyna Burkiewicz.

Targi Akademia 2011

Więcej zdjęć w Galerii

Data publikacji: środa, 5. Marzec 2014 - 22:04; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski